CZZ Radom
ul. Miła 17
26-600 Radom
48 38 900 38
CZZ Iłża
ul. Bodzentyńska 11
27-100 Iłża
48 61 62 130

PROGRAM GERIATRYCZNY


Jeśli pies lub kot ukończył siódmy rok życia to znaczy, że czas najwyższy zadbać o niego szczególnie starannie. Nie będzie już taki sprawny jak dawniej i pojawią się dolegliwości, które w porównywalnym wieku są i ludzką przypadłością. Nasza wieloletnia praktyka medyczna dowodzi, że przeciwdziałanie schorzeniom oraz specjalny program opieki mogą nie tylko umilić naszym zwierzętom starość, ale również wydłużyć życie. Przygotowaliśmy dla naszych pacjentów taki właśnie program.

WIĘCEJ
48 38 97 941
CZZ Krzyżanowice
Krzyżanowice 180a
27-100 Iłża
NOWY ODDZIAŁ CZZ - KRZYŻANOWICE
AKCJA STERYLIZACJII - MARZEC 2022!!!
KARMY ARION W NASZYCH LECZNICACH - ZAPRASZAMY.


Portal weterynaryjny vetopedia
AKCJA STERYLIZACJI

 Jako termin akcji proponujemy cały miesiąc marzec. Na zabiegi prosimy umawiać się indywidualnie w naszych placówkach. Zapraszamy wcześniej na wizytę kontrolną kwalifikującą zwierzę do zabiegu. Jeśli nic nie robimy ze zwierzęciem jest ona bezpłatna jeśli lekarz zadecyduje o leczeniu lub badaniach dodatkowych wtedy obowiązuje opłata standardowa.

Jeśli zwierzę ma więcej niż 7 lat lub leczy się na chorobę przewlekłą wtedy badania dodatkowe są obowiązkowe, to nasi lekarze zadecydują o zakresie badań przed zabiegiem.

W związku z dużym zainteresowaniem akcją ograniczamy ilość zabiegów - proszę więc umawiać się z wyprzedzeniem.

Akcja w naszych lecznicach nie obejmuje zwierząt powyżej 35kg masy ciała.

Akcja ma na celu:

  • Zwiększyć świadomość właścicieli zwierząt domowych (kotów i psów) na temat ich odpowiedzialności za swoje zwierzęta i ich potomstwo.
  • Pokazać globalne spojrzenie na nadmierne rozmnażanie się zwierząt domowych w świetle ich istniejącej nadpopulacji, bezdomności, przepełnionych schronisk, masowej i często tragicznej śmierci lub przypadków bestialskiego uśmiercania.
  • Zmaksymalizować liczbę wykonanych zabiegów w placówkach weterynaryjnych, które przystąpią do akcji.

UWAGA! Zabiegi nie są darmowe - ale są znacznie tańsze niż zwykle.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o akcji sterylizacji zapraszamy tutaj...