CZZ Radom
ul. Miła 17
26-600 Radom
48 38 900 38
CZZ Iłża
ul. Bodzentyńska 11
27-100 Iłża
48 61 62 130
48 38 97 941
CZZ Krzyżanowice
Krzyżanowice 180a
27-100 Iłża
NOWY ODDZIAŁ CZZ - KRZYŻANOWICE
AKCJA STERYLIZACJII - MARZEC 2022!!!
KARMY ARION W NASZYCH LECZNICACH - ZAPRASZAMY.


Portal weterynaryjny vetopedia
Archiwum
Już od połowy października w naszych lecznicach wprowadziliśmy nowy międzynarodowy system identyfikacji psów zaszczepionych przeciw wściekliźnie - LYSSETKY
Lissa - to wścieklizna, a LYSSETKY - to metalowe identyfikatory przytwierdzane psom do obroży, potwierdzające fakt szczepienia przeciwko wściekliźnie z wygrawerowaną informacją tele-adresową przychodni. Można je otrzymać tylko od lekarza weterynarii po zaszczepieniu psa.
 
Identyfikatory stosowane w naszych lecznicach widać z daleka, wiemy więc czy pies był w danym roku szczepiony, a wygrawerowany na znaczku numer telefonu do naszych lecznic pozwala na szybki kontakt w celu potwierdzenia faktu szczepienia i ustalenia dalszej procedury postępowania. W przypadku choroby czy nagłego wypadku jest on zawsze dostępny.
 LYSSETKY są stosowane na całym świecie
Bardzo popularne na Słowacji i w Czechach, w Niemczech, oraz USA i Kanadzie.
Cieszą się dużym powodzeniem i zainteresowaniem wśród posiadaczy psów, którzy często szczepią swoje zwierzaki tam gdzie mogą otrzymać LYSSETK-ę.
 
 
LYSSETK-a pomaga również w odzyskaniu psa
Po zaszczepieniu i zawieszeniu znaczka do obroży, numer identyfikacyjny LYSSETKY zapisywany jest w karcie klienta (numer pozycji w rejestrze psów zaszczepionych). Teraz, każdy kto znajdzie zagubionego zwierzaka z LYSSETK-ą, może zadzwonić do gabinetu. Dzięki numerowi identyfikacyjnemu ustala się właściciela zguby i pies szybko trafia do swojego domu.
Opis LYSSET-ki
LYSSETKY produkowane są w czterech podstawowych, ustalonych międzynarodowo kolorach i kształtach, które zmieniają się co roku - złoty owal, zielony dzwoneczek, czerwone serce i granatowa rozeta. Na LYSSET-ce wygrawerowany jest: rok szczepienia i oznaczenie kraju, oznaczenie szczepionki, nazwa, adres i telefon Przychodni, numer identyfikacyjny.
 
 
Z systemem lysetek współpracuje międzynarodowa wyszukiwarka numerów lyssetek, chipów i identyfikatorów
dog id
 

http://lyssetky.pl/data/include/img/links/1338391697.png

powrót