CZZ Radom
ul. Miła 17
26-600 Radom
48 38 900 38
CZZ Iłża
ul. Bodzentyńska 11
27-100 Iłża
48 61 62 130

PROGRAM GERIATRYCZNY


Jeśli pies lub kot ukończył siódmy rok życia to znaczy, że czas najwyższy zadbać o niego szczególnie starannie. Nie będzie już taki sprawny jak dawniej i pojawią się dolegliwości, które w porównywalnym wieku są i ludzką przypadłością. Nasza wieloletnia praktyka medyczna dowodzi, że przeciwdziałanie schorzeniom oraz specjalny program opieki mogą nie tylko umilić naszym zwierzętom starość, ale również wydłużyć życie. Przygotowaliśmy dla naszych pacjentów taki właśnie program.

WIĘCEJ
48 38 97 941
CZZ Krzyżanowice
Krzyżanowice 180a
27-100 Iłża
NOWY ODDZIAŁ CZZ - KRZYŻANOWICE
AKCJA STERYLIZACJII - MARZEC 2022!!!
KARMY ARION W NASZYCH LECZNICACH - ZAPRASZAMY.


Portal weterynaryjny vetopedia
Cetrum Zdrowia Zwierząt
CZYM ŻYWIĆ PSA

Pytanie "CZYM KARMIĆ PSA" stało się podstawą rozwoju wielomilionowego rynku gotowych psich karm. Każdy producent chwali swoją karmę jako najlepszą, najlepiej przyswajalną, zbilansowaną, dostosowaną do potrzeb konkretnych ras.

Mając w naszych lecznicach ciągły kontakt z problemami wywołanymi złym żywieniem, wiemy, że nie zawsze tak jest. Odpowiednie żywienie to podstawa zdrowia i dobrej kondycji naszych pupili.

Postanowiliśmy wyjść na przeciw tym dylematom posiadaczy czworonogów i zarekomendować dwie marki karm, które okazały się sprawdzone i godne polecenia przez nas.

Karma bytowa ARION linii PREMIUM, to karma Duńskiego producenta dystrybuowana w Polsce od niedawna i byc może dlatego stosunkowo mało znana.

Szeroki wachlarz produktów ARION pozwala dopasować karmę do wieku, trybu życia, kondycji i najważniejsze z naszego punktu widzenia - stanu zdrowia czworonoga. ARION polecanej przez nas lini produktowej należy do grupy karm "premium", nie rujnując jednocześnie budżetu domowego.

Nasi lekarze chętnie pomogą w wyborze odpowiedniej karmy, dobranej do każdego kudłatego podopiecznego.

O drugiej karmie napiszemy niebawem.

Tu kupisz karmy ARION... lub w naszych lecznicach.

A tu dowiesz się znacznie więcej na ich temat...

powrót