CZZ Radom
ul. Miła 17
26-600 Radom
48 38 900 38
CZZ Iłża
ul. Bodzentyńska 11
27-100 Iłża
48 61 62 130

PROGRAM GERIATRYCZNY


Jeśli pies lub kot ukończył siódmy rok życia to znaczy, że czas najwyższy zadbać o niego szczególnie starannie. Nie będzie już taki sprawny jak dawniej i pojawią się dolegliwości, które w porównywalnym wieku są i ludzką przypadłością. Nasza wieloletnia praktyka medyczna dowodzi, że przeciwdziałanie schorzeniom oraz specjalny program opieki mogą nie tylko umilić naszym zwierzętom starość, ale również wydłużyć życie. Przygotowaliśmy dla naszych pacjentów taki właśnie program.

WIĘCEJ
48 38 97 941
CZZ Krzyżanowice
Krzyżanowice 180a
27-100 Iłża
NOWY ODDZIAŁ CZZ - KRZYŻANOWICE
AKCJA STERYLIZACJII - MARZEC 2019!!!
KARMY ARION W NASZYCH LECZNICACH - ZAPRASZAMY.


Portal weterynaryjny vetopedia
Cetrum Zdrowia Zwierząt
AKCJA STERYLIZACJI 2019

Miło mi poinformować wszystkich zainteresowanych, że jak co roku będziemy uczestniczyć w akcji tanich sterylizacji i kastracji, hasło akcji „Nie rozmnażaj nie porzucaj”. Termin przewidzianej akcji to miesiąc marzec 2019 rok.

Ceny zabiegów w akcji są obniżone o 20-30%

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wcześniejszych zapisów. Akcja odbywa się tylko i wyłącznie w miesiącu marcu nie wykonujemy zabiegów w tych cenach ani przed ani po terminie akcji. O możliwości wykonania zabiegów w naszej lecznicy decyduje kolejność zgłoszeń, a ilość wykonanych zabiegów będzie ograniczona. Nasi lekarze będą kwalifikować zwierzęta do zabiegów tylko z aktualnym zestawem szczepień i aktualnymi badaniami - jeśli takie będą potrzebne.

Kwalifikujemy zwierzęta do zabiegów jedynie podczas wizyty - nie prowadzimy zapisów telefonicznych, wynika to z konieczności przeprowadzenia wywiadu i określenia status praesens pacjenta.

Zapraszam do wzięcia udziału w akcji …

Zasady akcji znajdą państwo tutaj...

A o tym jak przygotować zwierzę do zabiegu przeczytają państwo tutaj...

Zapraszamy do naszych lecznic!!!
powrót