CZZ Radom
ul. Miła 17
26-600 Radom
48 38 900 38
CZZ Iłża
ul. Bodzentyńska 11
27-100 Iłża
48 61 62 130

PROGRAM GERIATRYCZNY


Jeśli pies lub kot ukończył siódmy rok życia to znaczy, że czas najwyższy zadbać o niego szczególnie starannie. Nie będzie już taki sprawny jak dawniej i pojawią się dolegliwości, które w porównywalnym wieku są i ludzką przypadłością. Nasza wieloletnia praktyka medyczna dowodzi, że przeciwdziałanie schorzeniom oraz specjalny program opieki mogą nie tylko umilić naszym zwierzętom starość, ale również wydłużyć życie. Przygotowaliśmy dla naszych pacjentów taki właśnie program.

WIĘCEJ
48 38 97 941
CZZ Krzyżanowice
Krzyżanowice 180a
27-100 Iłża
NOWY ODDZIAŁ CZZ - KRZYŻANOWICE
AKCJA STERYLIZACJII - MARZEC 2022!!!
KARMY ARION W NASZYCH LECZNICACH - ZAPRASZAMY.


Portal weterynaryjny vetopedia
Cetrum Zdrowia Zwierząt
USŁUGI GROOMERSKIE/PSI FRYZJER

Profesjonalna pielęgnacja psów, to nie tylko dobra karma i regularne wizyty w lecznicy weterynaryjnej, ale również trymowanie, strzyżenie i dbanie o sierść naszego pupila, dlatego rozszerzyliśmy zakres usług naszych lecznic o usługi groomerskie.

Pewność, że pielęgnacja psiej skóry i sierści zostanie przeprowadzona w prawidłowy i bezpieczny dla zwierzaka sposób daje tylko doświadczony i wyszkolony fryzjer dla psów, a w razie potrzeby przeprowadzona na miejscu konsultacja weterynaryjna. Dla małych szaleńców nielubiących strzyżenia i pielęgnacji, dostępna lekka sedacja pod okiem anestezjologa.

Zapraszamy do telefonicznego umawiania się na wizytę.

Zapraszamy do fryzjera.
powrót