CZZ Radom
ul. Miła 17
26-600 Radom
48 38 900 38
CZZ Iłża
ul. Bodzentyńska 11
27-100 Iłża
48 61 62 130

PROGRAM GERIATRYCZNY


Jeśli pies lub kot ukończył siódmy rok życia to znaczy, że czas najwyższy zadbać o niego szczególnie starannie. Nie będzie już taki sprawny jak dawniej i pojawią się dolegliwości, które w porównywalnym wieku są i ludzką przypadłością. Nasza wieloletnia praktyka medyczna dowodzi, że przeciwdziałanie schorzeniom oraz specjalny program opieki mogą nie tylko umilić naszym zwierzętom starość, ale również wydłużyć życie. Przygotowaliśmy dla naszych pacjentów taki właśnie program.

WIĘCEJ
48 38 97 941
CZZ Krzyżanowice
Krzyżanowice 180a
27-100 Iłża
NOWY ODDZIAŁ CZZ - KRZYŻANOWICE
AKCJA STERYLIZACJII - MARZEC 2019!!!
KARMY ARION W NASZYCH LECZNICACH - ZAPRASZAMY.


Portal weterynaryjny vetopedia
Cetrum Zdrowia Zwierząt
WETERYNARYJNY MONITOR PACJENTA

Od niedawna we wszystkich zabiegach chirurgicznych i w ciężkich stanach chorobowych pomaga nam nowy monitor pacjenta. Jego niewielkie rozmiary i własne zasilanie pozwalają używać go także w terenie.

Zawiera 5-odprowadzeniowy elektrokardiograf, urządzenie do nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia tętniczego krwi oraz pulsoksymetr. Umożliwia także pomiar tempa oddechu oraz temperaturę ciała naszego chorego.

Monitor dostarcza szybkie, rzetelne pomiary dla pacjentów weterynaryjnych, posiada także system alarmujący, informujący o zagrożeniu życia chorego czworonoga. Urządzenie to, podobnie jak w przypadku ludzi, ułatwia monitorowanie funkcji życiowych i zwiększa bezpieczeństwo podczas zabiegów operacyjnych.

 

Monitor dostarcza szybkie, rzetelne pomiary dla pacjentów od kotów do koni.

powrót