CZZ Radom
ul. Miła 17
26-600 Radom
48 38 900 38
CZZ Iłża
ul. Bodzentyńska 11
27-100 Iłża
48 61 62 130

PROGRAM GERIATRYCZNY


Jeśli pies lub kot ukończył siódmy rok życia to znaczy, że czas najwyższy zadbać o niego szczególnie starannie. Nie będzie już taki sprawny jak dawniej i pojawią się dolegliwości, które w porównywalnym wieku są i ludzką przypadłością. Nasza wieloletnia praktyka medyczna dowodzi, że przeciwdziałanie schorzeniom oraz specjalny program opieki mogą nie tylko umilić naszym zwierzętom starość, ale również wydłużyć życie. Przygotowaliśmy dla naszych pacjentów taki właśnie program.

WIĘCEJ
48 38 97 941
CZZ Krzyżanowice
Krzyżanowice 180a
27-100 Iłża
NOWY ODDZIAŁ CZZ - KRZYŻANOWICE
AKCJA STERYLIZACJII - MARZEC 2022!!!
KARMY ARION W NASZYCH LECZNICACH - ZAPRASZAMY.


Portal weterynaryjny vetopedia
Cetrum Zdrowia Zwierząt
POWIADOMIENIA SMS

Od pewnego czasu testujemy system powiadamiania SMS. System pozwoli nam jeszcze lepiej zadbać o naszych pacjentów. Na razie program będzie automatycznie generował powiadomienia SMS przypominające o szczepieniach profilaktycznych i antykoncepcji u suczek i kotek. Na życzenie klienta możemy generować przypomnienia SMS w każdym innym przypadku np: odrobaczeniu czy odpchleniu.

System funkcjonuje od roku w oddziale Iłżeckim CZZ, a teraz także w oddziałach w Radomiu i Krzyżanowicach.

Na wizytach bedziemy prosili o podawanie numerów telefonów komórkowych aby ten system mógł funkcjonować. Jeśli nie życzą sobie państwo podawania numeru lub otrzymywania SMS - nie ma problemu;) pozostaniemy przy przypomnieniach wpisywanych w książeczkach zdrowia.

powrót