CZZ Radom
ul. Miła 17
26-600 Radom
48 38 900 38
CZZ Iłża
ul. Bodzentyńska 11
27-100 Iłża
48 61 62 130

PROGRAM GERIATRYCZNY


Jeśli pies lub kot ukończył siódmy rok życia to znaczy, że czas najwyższy zadbać o niego szczególnie starannie. Nie będzie już taki sprawny jak dawniej i pojawią się dolegliwości, które w porównywalnym wieku są i ludzką przypadłością. Nasza wieloletnia praktyka medyczna dowodzi, że przeciwdziałanie schorzeniom oraz specjalny program opieki mogą nie tylko umilić naszym zwierzętom starość, ale również wydłużyć życie. Przygotowaliśmy dla naszych pacjentów taki właśnie program.

WIĘCEJ
48 38 97 941
CZZ Krzyżanowice
Krzyżanowice 180a
27-100 Iłża
NOWY ODDZIAŁ CZZ - KRZYŻANOWICE
AKCJA STERYLIZACJII - MARZEC 2022!!!
KARMY ARION W NASZYCH LECZNICACH - ZAPRASZAMY.


Portal weterynaryjny vetopedia
Cetrum Zdrowia Zwierząt
Świat Zwierząt

Świat zwierząt - to nowo otwarty sklep, ze wszystkim, co potrzebne do utrzymania zwierząt domowych, ich pielęgnacji, karmienia i zabaw z nimi.

Znajdziesz tu oprócz - karm bytowych, przysmaków i przekąsek, smyczy, obroży, szelek, kuwet, żwirków, zabawek gryzaków i drapaków - także półkę z super odzieżą dla zmarzluchów, super szampony, odżywki i cały mini dział z przyborami do higieny jamy ustnej. A także wiele innych przedmiotów, których nie sposób wymienić, a które ułatwiają życie nam lub naszym milusińskim.

W pierwszym miesiącu po otwarciu, a także okazjonalnie co pewien czas przygotowaliśmy małe upominki dla kupujących - małych kupujących, zapraszamy więc z dziećmi.

ZAPRASZAMY !!
powrót