CZZ Radom
ul. Miła 17
26-600 Radom
48 38 900 38
CZZ Iłża
ul. Bodzentyńska 11
27-100 Iłża
48 61 62 130

PROGRAM GERIATRYCZNY


Jeśli pies lub kot ukończył siódmy rok życia to znaczy, że czas najwyższy zadbać o niego szczególnie starannie. Nie będzie już taki sprawny jak dawniej i pojawią się dolegliwości, które w porównywalnym wieku są i ludzką przypadłością. Nasza wieloletnia praktyka medyczna dowodzi, że przeciwdziałanie schorzeniom oraz specjalny program opieki mogą nie tylko umilić naszym zwierzętom starość, ale również wydłużyć życie. Przygotowaliśmy dla naszych pacjentów taki właśnie program.

WIĘCEJ
48 38 97 941
CZZ Krzyżanowice
Krzyżanowice 180a
27-100 Iłża
NOWY ODDZIAŁ CZZ - KRZYŻANOWICE
AKCJA STERYLIZACJII - MARZEC 2019!!!
KARMY ARION W NASZYCH LECZNICACH - ZAPRASZAMY.


Portal weterynaryjny vetopedia
Cetrum Zdrowia Zwierząt
PSI STRACH W SYLWESTRA !!!

Bożonarodzeniowy rozgardiasz nie zawsze oznacza koniec atrakcji, gdyż po nim nadchodzi Sylwester. Ten czas bywa dość trudny dla psów, które boją się wystrzałów i fajerwerków. Jedne psy odczuwają niepokój, a inne ogarnia paraliżujący lęk, nad którym nie są w stanie zapanować.

LĘK to negatywny stan emocjonalny związany z przewidywaniem nadchodzącego z zewnątrz lub pochodzącego z wewnątrz organizmu niebezpieczeństwa, objawiający się jako niepokój, uczucie napięcia, skrępowania, zagrożenia.

My jako właściciele powinniśmy za wszelką cenę pomóc naszym pupilom przetrwać Sylwestra, a  TU podpowiemy jak można to zrobić.

PAMIĘTAJ - CO DRUGI PIES BOI SIĘ HAŁASU !!!
powrót