CZZ Radom
ul. Miła 17
26-600 Radom
48 38 900 38
CZZ Iłża
ul. Bodzentyńska 11
27-100 Iłża
48 61 62 130

PROGRAM GERIATRYCZNY


Jeśli pies lub kot ukończył siódmy rok życia to znaczy, że czas najwyższy zadbać o niego szczególnie starannie. Nie będzie już taki sprawny jak dawniej i pojawią się dolegliwości, które w porównywalnym wieku są i ludzką przypadłością. Nasza wieloletnia praktyka medyczna dowodzi, że przeciwdziałanie schorzeniom oraz specjalny program opieki mogą nie tylko umilić naszym zwierzętom starość, ale również wydłużyć życie. Przygotowaliśmy dla naszych pacjentów taki właśnie program.

WIĘCEJ
48 38 97 941
CZZ Krzyżanowice
Krzyżanowice 180a
27-100 Iłża
NOWY ODDZIAŁ CZZ - KRZYŻANOWICE
AKCJA STERYLIZACJII - MARZEC 2022!!!
KARMY ARION W NASZYCH LECZNICACH - ZAPRASZAMY.


Portal weterynaryjny vetopedia
Cetrum Zdrowia Zwierząt
IŁŻECKIE BEZDOMNIAKI

Chcieliśmy poinformować, że nasza oferta na opiekę wetrynaryjną nad zwierzętami bezdomnymi z terenu gminy Iłża została wybrana po raz kolejny przez urząd gminy. W związku z czym w roku 2022 to nasze lecznice będą wykonywać zabiegi profilaktyczne i lecznicze u zwierząt bezdomnych. Przytulisko Iłżeckie zamieszkuje kilkadziesiąt bezpańskich psów, a opiekuje się nimi pan Waldemar zatrudniony przez UM Iłża i wolontariusze. To właśnie Urząd Miasta jest właścicielem terenu i faktycznycm zarządcą przytuliska.

Do naszych obowiązków należeć będzie także obsługa zdarzeń drogowych z udziałem zwierząt dzikich, a także zabiegi sterylizacji i kastracji u zwierząt właścicielskich z dopłatą urzędu gminy, a nawet całkowitą refundacją tych zabiegów. Pełna informacja dla zainteresowanych dostępna w urzędzie gminy w referacie środowiska.

Numery telefonów do gminy: 48 616 31 35, kom. 660290359

Co pewien czas będziemy informować także na naszej stronie o wydarzeniach związanych z bezdomnością zwierząt i pokazywać nowych podopiecznych.

OPISY ZWIERZAKÓW FB

ZAPRASZAMY DO ADOPCJI
powrót