CZZ Radom
ul. Miła 17
26-600 Radom
48 38 900 38
CZZ Iłża
ul. Bodzentyńska 11
27-100 Iłża
48 61 62 130

PROGRAM GERIATRYCZNY


Jeśli pies lub kot ukończył siódmy rok życia to znaczy, że czas najwyższy zadbać o niego szczególnie starannie. Nie będzie już taki sprawny jak dawniej i pojawią się dolegliwości, które w porównywalnym wieku są i ludzką przypadłością. Nasza wieloletnia praktyka medyczna dowodzi, że przeciwdziałanie schorzeniom oraz specjalny program opieki mogą nie tylko umilić naszym zwierzętom starość, ale również wydłużyć życie. Przygotowaliśmy dla naszych pacjentów taki właśnie program.

WIĘCEJ
48 38 97 941
CZZ Krzyżanowice
Krzyżanowice 180a
27-100 Iłża
NOWY ODDZIAŁ CZZ - KRZYŻANOWICE
AKCJA STERYLIZACJII - MARZEC 2022!!!
KARMY ARION W NASZYCH LECZNICACH - ZAPRASZAMY.


Portal weterynaryjny vetopedia
Cetrum Zdrowia Zwierząt
CZZ SIĘ ZBROI

W związku z nowymi wyzwaniami jakie stawia przed nami praca ze zwierzętami dzikożyjącymi i bezdomnymi, konieczne było dozbojenie naszej "armii".

Nowy sprzęt to pneumatyczny aplikator - tzw. broń PAlmera. Niemiecki producent nazwał go G.U.T. 50 i służy do aplikacji leków na odległość do 70m - w praktyce do odławiania dzikich zwierząt lub zwierząt agresywnych nie robiąc im krzywdy.

Nasza współpraca z Urzędami Gmin i z komendą Policji przyspieszyła decyzję o zakupie. Dziś poznajemy możliwości i ograniczenia tej broni, tak by praca z tak trudnym pacjentem była bezpieczna dla niego i dla nas.

powrót