CZZ Radom
ul. Miła 17
26-600 Radom
48 38 900 38
CZZ Iłża
ul. Bodzentyńska 11
27-100 Iłża
48 61 62 130

PROGRAM GERIATRYCZNY


Jeśli pies lub kot ukończył siódmy rok życia to znaczy, że czas najwyższy zadbać o niego szczególnie starannie. Nie będzie już taki sprawny jak dawniej i pojawią się dolegliwości, które w porównywalnym wieku są i ludzką przypadłością. Nasza wieloletnia praktyka medyczna dowodzi, że przeciwdziałanie schorzeniom oraz specjalny program opieki mogą nie tylko umilić naszym zwierzętom starość, ale również wydłużyć życie. Przygotowaliśmy dla naszych pacjentów taki właśnie program.

WIĘCEJ
48 38 97 941
CZZ Krzyżanowice
Krzyżanowice 180a
27-100 Iłża
NOWY ODDZIAŁ CZZ - KRZYŻANOWICE
AKCJA STERYLIZACJII - MARZEC 2022!!!
KARMY ARION W NASZYCH LECZNICACH - ZAPRASZAMY.


Portal weterynaryjny vetopedia
Cetrum Zdrowia Zwierząt
UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE I ZDROWIE TWOJEGO PUPILA - WRESZCIE DOSTĘPNE!!!

Od niedawna na polskim rynku ubezpieczeń pojawiło się pierwsze w Polsce ubezpieczenie dla psa. Jako pierwsze tym tematem zainteresowało się GENERALI i wreszcie walka ożycie i zdrowie naszych pupili, nie będzie ograniczana możliwościami finansowymi właściciela. Ubezpieczenie poszerza możliwości diagnostyczne i procedury medyczne nawet te najdroższe dla wszystkich właścicieli, a nie tylko dla wybranych. Medycyna weterynaryjna mam nadzieję zrobi krok milowy w dobrym kierunku. 

Dlaczego warto ubezpieczyć psa?

  • Zapewnisz sobie nawet 50 000 zł na walkę o zdrowie swojego psa, niezależnie czy pogorszyło się z powodu choroby czy nieszczęśliwego wypadku.
  • Wypłacone będzie odszkodowanie osobie, której Twój pies wyrządził szkodę np. zniszczył płot chcąc odwiedzić sąsiada czy wpadając pod koła roweru spowodował wypadek i uszkodził rower. Dzięki temu Ty nie będziesz musiał pokrywać tych kosztów z własnej kieszeni.
  • Jeżeli Twój pies umrze wskutek nieszczęśliwego wypadku lub choroby, wypłacona będzie kwota w wysokości wybranej przy zawieraniu ubezpieczenia.
  • W łatwy i przystępny sposób zgłosisz szkodę poprzez stronę naszą - podane linki:

Aby zapłacić 10-20% mniej za ubezpieczenie podaj nasze kody przy rejestracji ubezpieczenia lub wchodząc przez te linki:

https://bezpieczny.pl/70802 - dla klientów CZZ Iłża

https://bezpieczny.pl/06054 - dla klientów CZZ Radom

Informacji telefonicznych na temat zakresu ubezpieczenia psa udziela Piotr Łotecki tel. 512 380 981, pod tym telefonem można także ubezpieczyć psa podając kody rabatowe naszych lecznic:

70802 - dla klientów CZZ Iłża

06054 - dla klentów CZZ Radom

W naszych lecznicach dostępne będą także ulotki z nadrukowanymi kodami rabatowymi, z których także można skorzystać.

Zapraszamy do naszych lecznic!!!
powrót