CZZ Radom
ul. Miła 17
26-600 Radom
48 38 900 38
CZZ Iłża
ul. Bodzentyńska 11
27-100 Iłża
48 61 62 130

PROGRAM GERIATRYCZNY


Jeśli pies lub kot ukończył siódmy rok życia to znaczy, że czas najwyższy zadbać o niego szczególnie starannie. Nie będzie już taki sprawny jak dawniej i pojawią się dolegliwości, które w porównywalnym wieku są i ludzką przypadłością. Nasza wieloletnia praktyka medyczna dowodzi, że przeciwdziałanie schorzeniom oraz specjalny program opieki mogą nie tylko umilić naszym zwierzętom starość, ale również wydłużyć życie. Przygotowaliśmy dla naszych pacjentów taki właśnie program.

WIĘCEJ
48 38 97 941
CZZ Krzyżanowice
Krzyżanowice 180a
27-100 Iłża
NOWY ODDZIAŁ CZZ - KRZYŻANOWICE
AKCJA STERYLIZACJII - MARZEC 2022!!!
KARMY ARION W NASZYCH LECZNICACH - ZAPRASZAMY.


Portal weterynaryjny vetopedia
ZWIERZĘTA GOSPODARSKIE

Dziś lecznica CZZ w Iłży obsługuje zarówno zwierzęta towarzyszące jak i zwierzęta gospodarskie. Ale jeszcze kilka lat temu lecznica ta skupiała sie na obsłudze dużych ferm trzody chlewnej, a w mniejszym stopniu ferm bydła i drobiu. Leczenie zwierząt towarzyszących było jedynie uzupełnieniem naszej oferty medycznej.

Obecnie, po przeniesieniu siedziby w nowe miejsce i jej doposażeniu, zatrudnieniu lekarzy wyspecjalizowanych w leczeniu zwierząt towarzyszących i uruchomieniu laboratorium w naszym oddziale w Radomiu, także CZZ w Iłży może sprawnie obsługiwać naszych czworonożnych towarzyszy.

Obsługa dużych ferm trzody stanowi ciągle bardzo ważną gałąź w naszej weterynaryjnej działalności i robi to z powodzeniem ekipa lekarzy w CZZ Iłża na czele z właścicielem lecznic Arturem Wancerzem - specjalistą hyopatologiem.

W związku z powyższym tę podstronę dedykujemy hodowcom trzody chlewnej i nie tylko...

To tu bedziemy zamieszczać nasze publikacje prasowe, przykładowe programy profilaktyki stad czy procedury postępowania w fermach trzody chlewnej. Zamieścimy nowe rozwiązania techniczne czy nasze projekty budynków inwentarskich. Pomożemy zarządzać stadem tak by ułatwić pracę właścicielom ferm trzody chlewnej.